background-image

Akcja „Posiłki i Paliwo” dla ukraińskich społeczności w potrzebie

Firma UGI jest głęboko zasmucona kryzysem na Ukrainie i potępia niesprowokowaną agresję Rosji. Mamy nadzieję na szybkie rozwiązanie, ale zdajemy sobie sprawę, że zaistniały kryzys w dotkliwy sposób wpływa na życie wielu naszych kolegów. Zgodnie z wartościami UGI, takimi jak uczciwość, szacunek i rzetelność, naszym dążeniem do bycia odpowiedzialnym korporacyjnym obywatelem świata oraz biorąc pod uwagę siłę naszych pracowników na całym świecie, podejmujemy działania mające na celu wspieranie potrzeb ukraińskiego społeczeństwa i ponad 3 milionów uchodźców którzy uciekli z kraju.

 

Zapotrzebowanie na żywność na Ukrainie jest ogromne; równie pilna jest potrzeba paliwa do przyrządzania posiłków. Firma UGI nawiązała współpracę z World Central Kitchen (WCK) w ramach naszej inicjatywy „Posiłki i Paliwo”, która umożliwi wydawanie uchodźcom 100 000 świeżych, gorących posiłków dziennie, oferując wsparcie finansowe na żywność i propan do gotowania.

 

Aby wesprzeć program Posiłki i paliwo UGI oraz wspomóc WCK w zakupieniu jakże niezbędnych produktów, kliknij tutaj. UGI połączy dotacje pieniężne pracowników przeznaczone na jedzenie z propanem potrzebnym do zasilania kuchni WCK i bezpiecznego prowadzenia ich działalności. Możecie również zachęcić znajomych i rodzinę do przekazania darowizny, kierując ich na stronę główną WCK.

 

Firma UGI International przekazała już pierwszą darowiznę w postaci paliwa, które zapewnia funkcjonowanie kuchni WCK i wydawanie ludziom posiłków, jak również zapewniła nadzór niezbędny do utrzymania bezpieczeństwa. Kuchnia WCK w Przemyślu, która znajduje się w pobliżu granicy z Ukrainą, odebrała paliwo i przekazała je do natychmiastowego użytku. Nie wyobrażamy sobie lepszej okazji do promowania naszych wartości i wspierania naszych kolegów na świecie niż ta inicjatywa.

W czym możemy Ci pomóc?

Masz pytania? Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Aby umożliwić wysłanie wiadomości, wypełnij wskazane pola.
Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą niebawem.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Kod pocztowy (XX-XXX)
Napisz czego szukasz
Full Close

Podaj temat: