background-image

Butle gazowe dla wózków widłowych, czyli co zasługuje na szczególną uwagę?

Butle gazowe dla wózków widłowych mają bezpośredni wpływ na bardziej efektywną prace tych maszyn. Jeśli butla z gazem jest wysokiej jakości, to może sprawdzić się nawet w bardzo wymagających warunkach atmosferycznych. Istotnym jest, aby wybrać butle, w których został zastosowany filtr, którego zadaniem jest ochrona silnika wózka widłowego przez szkodliwymi zanieczyszczeniami.

 

Firma AsmeriGas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym jest bezpieczeństwo w trakcie korzystania z butli z gazem. Produkty, które znajdują się w ofercie marki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, które stanowią gwarancję doskonałej jakości. Przekłada się to również na fakt, że AsmeriGas od lat cieszy się zaufaniem konsumentów. Poniżej zostały przedstawione kluczowe aspekty, które wpływają na fenomen marki. 

Na co zwrócić uwagę dokonując wyboru?

Butle z gazem LPG, które znajdują zastosowanie przy wózkach widłowych, powinny być skonstruowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było w pełni bezpieczne. Ponadto, istotnym aspektem jest także użyteczność tego produktu w praktyce. Podstawowe plusy związane z wyborem butli gazowych AmeriGas to:

  • kwestia ochrony silnika, która oparta jest o fakt, że butle gazowe Moto Light zostały wyprodukowane ze specjalnej stali, na której nie gromadzi się osad. Takie rozwiązanie jest korzystne dla silników w wózkach widłowych i znaczący sposób zmniejsza możliwość wystąpienia awarii sprzętów. 

  • butle gazowe dla wózków widłowych posiadają syfon, którego głównym zadaniem jest umożliwienie wykorzystania całego gazu w danej butli. Butla z syfonem jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, które zapewnia płynność pracy, ponieważ konieczność wymiany butli z gazem występuje rzadziej. 

  • Oferta marki jest na tyle rozległa, że umożliwia dobranie produktu, który będzie w pełni odpowiadał potrzebom konkretnego użytkownika. Dzięki temu nie ma konieczności godzenia się na półśrodki, co przekłada się na wyższy komfort wykonywanej pracy na wózku widłowym. 

Inne pozytywne cechy butli Moto Light

Wymienione powyżej cechy stanowią podstawy dla wyboru butli wózka widłowego. Lista pozytywnych aspektów związanych z wykonaniem butli Moto Light jest o wiele dłuższa, a niektóre z nich wymagają stosownego rozwinięcia. Jeśli zatem chodzi o zalety opisywanego produktu, to na szczególną uwagę zasługują kwestie takie jak:

  • butle gazowe Moto Light mogą być napełniane tylko gazem, który jest zgodny z normą gazową EN 589. Konieczne w tym przypadku są badania dotyczące jakości gazu, których dowodem są stosowne certyfikaty. Ma to przełożenie w kwestii bezpieczeństwa użytkowania wózków widłowych na gaz

  • Butla Moto Light została wyposażona w ergonomiczne uchwyty, które umożliwiają wygodę w jej transporcie. Osłona butli wykonana została z tworzywa, co przekłada się wyeliminowanie prawdopodobieństwa odmrożenia rąk zimą. 

  • Proces technologiczny produkcji butli Moto Light jest bardzo rozwinięty, co skutkuje gwarancją, że we wnętrzu pojemnika na gaz nie występuje zendra. W konsekwencji, do silnika wózka widłowego dociera jedynie oczyszczony gaz, a wózek widłowy ma szanse na płynne wykonywanie pracy. 

  • Stal, z której została wyprodukowana butla Moto Light charakteryzuje się wysokim poziomem wytrzymałości, przy czym nie odbija się to na jej wadze. Uchwyty butli zostały wykonane z tworzywa. Całość skutkuje tym, że opisywana butka gazowa ważny około siedmiu kilogramów, co jest o wiele lepszym wynikiem od tego, jaka jest waga standardowej butli wykonanej ze stali.

 

Szczelność butli oraz specjalny syfon

Warto także przyjrzeć się zagadnieniu, które związane jest z kontrolą szczelności butli, a także jej masy w trakcie napełniania jej gazem. Firma AmeriGas gwarantuje swoim klientom, że wszystkie produkty, które wychodzą z rozlewni posiadają w sobie prawidłową ilość gazu, a korzystanie z butli jest w pełni bezpieczne. To z kolei przekłada się na komfort psychiczny konsumentów.

Rewolucyjnym rozwiązaniem, które znajduje zastosowanie w butlach MotoLight jest syfon, który został zamontowany w każdej z nich. Jak już zostało wspomniane wcześniej, jego zadaniem jest umożliwienie maksymalnego poboru fazy płynnej, co przekłada się w znaczący sposób na efektywność wykonywanych prac.

Porównaj zalety wózków z zależności od zródłą zasilania:

LPG
Diesel
Elektryczny
LPG
Diesel
Elektryczny
Szczegóły techniczne
Praca wózka przez 24/7
Praca wózka przez 24/7True
Praca wózka przez 24/7True
Praca wózka przez 24/7False
Używany na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń
Używany na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeńTrue
Używany na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeńFalse
Używany na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeńTrue
Wysoka wydajność na stromych powierzchniach
Wysoka wydajność na stromych powierzchniachTrue
Wysoka wydajność na stromych powierzchniachTrue
Wysoka wydajność na stromych powierzchniachFalse
Koszty utrzymania
Koszty utrzymaniaTrue
Koszty utrzymaniaFalse
Koszty utrzymaniaTrue
Niezawodna praca silnika
Niezawodna praca silnikaTrue
Niezawodna praca silnikaFalse
Niezawodna praca silnikaTrue
Niska emisja spalin
Niska emisja spalinTrue
Niska emisja spalinFalse
Niska emisja spalinTrue
Szybkość tankowania
Szybkość tankowaniaTrue
Szybkość tankowaniaTrue
Szybkość tankowaniaFalse

Zostaw kontakt do siebie

Aby umożliwić wysłanie wiadomości, wypełnij wskazane pola.
Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą niebawem.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Kod pocztowy
Napisz czego szukasz
Full Close

Podaj temat: