background-image

Szukasz zbiornika dla Twojej firmy?

Twoja wygoda użytkowania zbiornika to nasz priorytet. Właśnie dlatego przygotowaliśmy najbardziej komfortową ofertę współpracy, która sprawi, że zapomnisz o tym, że masz zbiornik.

Zastosowanie

Poznaj szeroki wachlarz zastosowań instalacji zbiornikowych na gaz płynny. Zobacz, w jakich dziedzinach życia możesz z nich korzystać.
Poznaj ofertę dla siebie:ZOSTAW DANE KONTAKTOWE

Hotele i restauracje

Z naszymi zbiornikami na propan gotujesz, ogrzewasz wodę i pomieszczenia hotelowe – a wszystko to dzięki jednemu źródłu gazu płynnego.

Myjnie samochodowe

Zbiorniki na gaz LPG umożliwiają energooszczędne i ekologiczne ogrzanie pomieszczeń oraz wody potrzebnej do umycia aut Twoich klientów.

Sieci gazowe dla deweloperów

Sieci gazowe to gwarancja stałych dostaw gazu dla domów i osiedli przez cały rok. Nie ma konieczności składania zamówień, organizacji dostaw czy magazynowania paliwa, a każdy odbiorca płaci za swoje zużycie.

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe, czy to produkcyjne czy magazynowe, to nie lada wyzwanie w sezonie grzewczym. Podobnie, w przypadku hal sportowych, czy sal zabaw dla dzieci, koszt ogrzewania ma istotny wpływ na rentowność. Ogromna kubatura to tysiące metrów sześciennych powietrza do ogrzania. 

Z AmeriGas wszystko masz pod kontrolą

Cenimy Twój czas i dbamy o Twój spokój. Właśnie dlatego oferujemy Ci rozwiązania, które pokochasz!

Zostaw nam kontakt do siebie:Wypełnij formularz

Płynne dostawy

System telemetryczny zapewnia stały monitoring poziomu gazu w zbiorniku, dzięki czemu nie musisz się martwić, że w Twojej instalacji zabraknie paliwa – powiadomimy Cię w odpowiednim momencie, żeby ustalić termin dostawy.

Wsparcie techniczne

Dbamy o Twój komfort użytkowania naszych instalacji zbiornikowych, dlatego do swojej dyspozycji masz Biuro Obsługi Klienta, wsparcie wykwalifikowanego działu technicznego oraz bezpłatny serwis.

Wygodne rozliczenia

Oferujemy 3 systemy rozliczeń. Możesz zdecydować się na stałą cenę gazu i płacić za zużycie w równych miesięcznych ratach, wybrać zbiornik z telemetrią i rozliczać się za zużycie wg. odczytów licznika lub zamawiać gaz z jednorazową płatnością za całą dostawę.

Zbiornik już od 1zł

Instalacja zbiornika w AmeriGas jest bezproblemowa: wszelkie formalności i prace instalacyjne bierzemy na siebie. Dzięki temu nie tracisz czasu na bieganie po urzędach czy koordynowanie różnych ekip – z AmeriGas masz więcej czasu, na załatwienie spraw, które są dla Ciebie naprawdę ważne.

A co najważniejsze, wybierając AmeriGas opłata za zbiornik wraz jego instalacją będzie kosztować Cię tylko 1zł - skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Zostaw kontakt do siebie

Aby umożliwić wysłanie wiadomości, wypełnij wskazane pola.
Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą niebawem.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Kod pocztowy
Adres e-mail
Full Close
Dowiedz się więcej o zbiornikach:Przejdź do artykułówPoznaj asortyment naszych butli:Przejdź do butli