background-image

Dlaczego dzierżawa zbiornika na gaz płynny jest smart?

Użytkowanie instalacji LPG i nowoczesne systemy

Współcześnie pojawia się wiele nowoczesnych systemów pozwalających kontrolować domową przestrzeń oraz pojedyncze urządzenia. Co ciekawe, rozwiązania smart, poza firmami technologicznymi, oferują także polscy dostawcy energii, w tym AmeriGas. Przeczytaj, dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę zbiornika na gaz płynny.

 

Jak wynika z badania MEC Analytics & Insight, w Polsce z pojęciem „smart home” zetknęło się 84% osób, a 70% jest przekonanych, że za 5 lat inteligentne domy staną się standardem. Inteligentny dom kojarzony jest najczęściej ze:

 

  • zdalnym sterowaniem (kontrola oświetlenia oraz temperatury), 
  • bezpieczeństwem (kontrola dostępu, monitoring, systemy alarmowe),
  • energooszczędnością (kontrola zużycia energii). 

 

Co więcej aż 89% badanych wybrało zdalnie lub automatycznie sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem jako jedną z funkcji, na którą zdecydowałoby się w pierwszej kolejności. 

Gaz płynny LPG – domowe źródło energii, które nie musisz kontrolować

Koszty związane z utrzymaniem domu, w tym między innymi podgrzewanie wody czy utrzymanie ciepła w budynku, to jeden z aspektów, dla których warto zainteresować się inteligentnymi rozwiązaniami. Gaz płynny LPG umieszczony w przydomowym zbiorniku może być do pięciu razy bardziej wydajny niż tradycyjne paliwa, a w przypadku dzierżawy zbiornika praktycznie nie trzeba zajmować się jego obsługą.

 

Konkrety? W ofercie AmeriGas to dostawca dba o uzupełnienie gazu w zbiorniku, przeglądy i rewizje, a także serwis techniczny instalacji. Dodatkowo na sterowniku odbiorca ma możliwość indywidualnego ustawienia wielu paramentów: 

  • średniej temperatury w ciągu dnia i w nocy,
  • poziomu spalania do warunków zewnętrznych, tak aby utrzymać komfortową temperaturę w domu. 

 

Rozwiązania smart powinny przede wszystkim ułatwiać Twoje życie. Gaz płynny zapewnia stabilną kontrolę temperatury, co sprawia, że idealnie nadaje się do ogrzewania budynków, podgrzewania wody czy gotowania. Wybierając zbiornik na gaz płynny, ograniczasz swoje obowiązki domowe związane np. z czyszczeniem pieca czy dostawą opału, co jest nieuniknione w przypadku innych rodzajów paliw.

Dzierżawa zbiornika LPG – obniż koszty związane z jego eksploatacją

Jeśli wybierzesz dzierżawę zbiornika od AmeriGas, omijają Cię koszty nie tylko zakupu sprzętu, ale także jego instalacji. Nie musisz wiedzieć, w jaki sposób i gdzie zbiornik powinien zostać zainstalowany – tą kwestią zajmą się eksperci AmeriGas. Całość procesu od projektu do instalacji jest przeprowadzana zgodnie z wysokimi standardami bezpieczeństwa, potwierdzonymi certyfikatami. W przypadku dzierżawy zbiornika na gaz płynny nie musisz martwić się o zmienne ceny gazu, które często różnią się w zależności od sezonu czy kosztów paliw na giełdach. W AmeriGas cena LPG pozostaje taka sama przez 2 lata. Dodatkowo to Ty decydujesz, czy chcesz opłacać zużycie gazu płynnego w miesięcznych ratach opartych na pomiarach licznika, czy zawsze o takiej samej kwocie bazującej na prognozach miesięcznych.

 

Pomoc techniczna, z której możesz korzystać bez ograniczeń

 

Decydując się na współpracę z dostawcą LPG AmeriGas, możesz liczyć na pomoc techniczną zarówno przy jego obsłudze, jak i przy konserwacji zbiornika zapewniającej jego wysoki poziom wydajności i bezpieczeństwa. AmeriGas zadbał, by instalacja zbiornikowa na gaz płynny była bezobsługowa, dzięki czemu Ty będziesz miał więcej czasu na to, co jest naprawdę ważne. Kiedy podejmiesz decyzję o dzierżawie zbiornika, Twój dostawca LPG zadba o stałe dostawy gazu płynnego, przeglądy i rewizje oraz serwis techniczny instalacji. Nie musisz planować wizyt specjalistów, a także martwić się o poziom gazu w zbiorniku.

 

Jak to działa – proste formalności i szybka instalacja zbiornika na gaz płynny

 

Wszelkie formalności związane z dzierżawą zbiorników na gaz płynny w Twoim domu można zamknąć w 3 prostych krokach. Najpierw skontaktujesz się z AmeriGas, a nasz przedstawiciel przygotowuje dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wiemy, jak ważny jest Twój czas, dlatego cała reszta formalności zostanie załatwiona za Ciebie: wszystkie pozwolenia, odbiory i dokumentacja techniczna. Następnie pracownicy AmeriGas dostarczą zbiornik, zajmą się niezbędną instalacją i dostarczą gaz. 

Aby umożliwić wysłanie wiadomości, wypełnij wskazane pola.
Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą niebawem.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Kod pocztowy (XX-XXX)
Napisz czego szukasz
Full Close

Podaj temat: