background-image
background-image

Przejdź na e-fakturę. Chroń środowisko i zdrowie

Jako firma chcemy być eko-odpowiedzialni i wspólnie z Klientami oraz pracownikami pragniemy dbać o nasze środowisko. Dlatego w ramach projektu SOK, postanowiliśmy zachęcić naszych Klientów do korzystania z e-faktur, oraz uświadomić pracownikom jakie jest to proste. E-faktury oszczędzają nie tylko pieniądze i czas, ale także drzewa. To dla nas tak nie wiele, a ma realny wpływ na ochronę środowiska. Od września 2021 udało nam się przekonać 422 Klientów do tej zmiany. W ramach podziękowania wszyscy otrzymali od nas eko-breloczek z nasionami.

Jak przejść na e-fakturę?

Ustawa z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2016 r. poz. 1221 z późn. zm.) określa warunki wystawienia e-faktur. E-faktura może w pełni zastąpić tą tradycyjną, papierową formę nie powodując ryzyka zakwestionowania dokonanych rozliczeń przez służby podatkowe.

 

Korzyści z elektronicznej faktury:

  • umożliwia jej zaksięgowanie nie odchodząc od biurka, fakturę w formie elektronicznej można w każdej chwili łatwo odszukać i wydrukować
  • oszczędności wynikające z możliwości elektronicznego archiwizowania dokumentów
  • eliminacja ryzyka niedostarczenia faktury na czas, jej zagubienia lub zniszczenia
  • usprawnienie przepływów finansowych, poprzez dostępność dokumentu w postaci elektronicznej
  • wyeliminowanie transmisji drobnoustrojów na wydrukach
  • zmniejszenie zużycia zasobów naturalnych niezbędnych do realizacji wydruków oraz transportu faktur w formie papierowej

 

Wierzymy, że korzyści i potencjał z nich płynący zachęcił Państwa do korzystania z e-faktur.

 

W związku z powyższym zachęcamy do przejścia na elektroniczną formę faktur otrzymywanych z naszej firmy. Można to zrobić bardzo szybko i sprawnie. Wystarczy wysłać do nas maila z informacją o decyzji przejścia na faktury elektroniczne na adres kontakt@amerigas.pl z podaniem swojego numeru klienta lub podstawowych danych kontaktowych oraz podanie adresu mailowego, na który pragną Państwo otrzymywać faktury elektroniczne lub uzupełnić poniższy formularz, a nasze Biuro Obsługi Klienta zajmie się wszelkimi formalnościami.

background-image

Wypełnij formularz i przejdź na e-fakturę już dziś!

Aby umożliwić wysłanie wiadomości, wypełnij wskazane pola.
Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą niebawem.

Dane do faktury:

Numer klienta
Numer NIP
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Adres e-mail
Numer telefonu

Adres:

Adres
Kod pocztowy
Miasto