background-image

Szukasz pomysłu na franczyzę? Pamiętaj o gazie płynnym dostępnym na terenie całego kraju

W czasie pandemii COVID-19 wiele restauracji zamknęło się, ale ludzie nadal będą chcieli gdzieś wyjść i zjeść coś dobrego. Zmienił się tylko sposób dotarcia do klientów. Sporo osób pracujących w obecnej chwili zdalnie zamawia ulubione posiłki z dostawą do domu, na co odpowiedzią jest a liczna nowopowstałych firm dostawczych ułatwia ten proces wraz z licznymi platformami służącymi do składania zamówień. Dlatego jeżeli zastanawiałeś się nad otwarciem biznesu, to warto sprawdzić popularny i wygody wariant - franczyza w gastronomii jest dobrym startem. Jest to opcja, która pozwala wybierać z wielu formatów od mono-produktowej restauracji lub baru po fast food, od mlecznego baru do szykownej restauracji. Może to być zarówno duża lub średnia restauracja, jak i mobilny punkt sprzedaży jak food-truck, czy food-bike.

Pizza która ciągle ewoluuje

Pizza na świecie zmienia się zarówno w restauracjach, w dowozie jak i w gotowych wariantach do przyrządzenia w domu. Konsumenci coraz bardziej cenią sobie wysoką jakość składników oraz informacje o pochodzeniu produktów. Najlepiej produktów pochodzących z regionów zlokalizowanych we Włoszech. Dla odważnych powstają nowe alternatywy w postaci pizzy na słodko z czekoladą lub drażetkami. Nie zmienia się sam smak i składniki, ale też formy. Do pizzy kwadratowej wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić, ale wciąż powstają nowe wariacje takie jak ‘pizza bowls’, czyli forma zapiekanki składającej się ze składników znanych z pizzy z wyjątkiem ciasta, która być może zacznie szturmem zdobywać Polski rynek.

Warto pamiętać o ważnych kwestiach przed otwarciem lokalu lub mobilnego punktu gastronomicznego:

Warto pamiętać o ważnych kwestiach przed otwarciem lokalu lub mobilnego punktu gastronomicznego:

 • wybór konceptu gastronomicznego,
 • lokalizacja,
 • opracowanie menu,
 • organizacja pracy załogi i rekrutacja,
 • określenie docelowego klienta,
 • i najważniejsze wiarygodny dostawca czystej energii.

 

Nasza firma może zabezpieczyć Twój biznes czystą energią zarówno do ogrzewania pomieszczenia stacjonarnego w miejscach bez dostępu do gazu ziemnego, jak i zasilenia w czystą energią Twojej kuchni, żeby dało się przygotować na niej ciepły posiłek. Większe, stacjonarne lokale zachęcamy do skorzystania z opcji dzierżawy zbiornika. Dzięki temu nie tylko wszystkie formalności związane z jego użytkowaniem zostaną zrealizowane przez naszych doradców, ale również zyskasz możliwość łatwego przyłączenia się do sieci gazu ziemnego w przyszłości. Co więcej, dzięki tej opcji nie musisz ponosić wysokich nakładów inwestycyjnych na początku swojej przygody z biznesem, a planując swój budżet będziesz spokojny o koszty dzięki gwarancji stałej ceny przez dwa lata. Natomiast nasze butle z gazem, które są dostępne na terenie całego kraju, pozwolą przygotować w każdym miejscu, w którym staniej Twój foodtruck potrawę, który docenią wszyscy smakosze.

background-image

Główne korzyści z butli gazowych od AmeriGas:

 • Wysoka jakość gazu i opłacalność w porównaniu do prądu
 • Wydłużona żywotność palników w kuchence 
 • 40 % lżejsza od butli stalowych 
 • Stałość i terminowość dostaw do punktów wymiany na terenie całego kraju
 • Bezpieczny reduktor Klik On do szybkiej wymiany butli DomLight
 • Dzięki kontroli szczelności i masy podczas procesu napełniania gwarantujemy, że każda butla opuszczająca rozlewnię AmeriGas jest bezpieczna i zawiera odpowiednią ilość gazu
 • Osłona z tworzywa w butli DomLight posiadają ergonomiczne rączki dzięki czemu zapewnia wygodny i pewny chwyt

W czym możemy Ci pomóc?

Masz pytania? Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Aby umożliwić wysłanie wiadomości, wypełnij wskazane pola.
Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą niebawem.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Kod pocztowy (XX-XXX)
Napisz czego szukasz
Full Close

Podaj temat:

Zobacz pozostałe artykuły:WRÓĆ DO AKTUALNOŚCIPrzeczytaj jak zaoszczędzić na ogrzewaniu:PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU